Česká spořitelna Servis 24 - CSAS internetbanking servis24.cz - ovládejte běžný účet přes internet

servis24 internetbanking od české spořitelny

Jak můžete vidět i u ostatních bankovních ústavů, je internetové bankovnictví již naprosto běžnou službou (produktem) u většiny bank. U České spořitelny (CSAS.cz) se tato služba nazývá Servis 24 (internet banka servis24) a slouží jak soukromým osobám, tak podnikatelům (fyzickým osobám) a malým firmám s obratem do 30 mil. Kč.

Pokud bychom předkládali charakteristiku přímého bankovnictví od spořitelny, pak by zněla nějak takto:

SERVIS 24 představuje službu přímého bankovnictví České spořitelny, která umožňuje klientům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celý rok obsluhovat účty prostřednictvím internetového prohlížeče, telefonu nebo SMS zpráv, a to z jakéhokoli místa v České republice či zahraničí.

Ona to ovšem není tak úplně pravda, tedy je, ale až na občasné výpadky serveru díky kterým není možné se do zabezpečené služby internetového bankovnictví České spořitelny - Servis 24 přihlásit - Servis 24.

csas.cz - informace o české spořitelně

CSAS.cz CSAS, neboli Česká Spořitelna je tradiční českou bankou, která se již desítky let pohybuje na předních příčkách v oblibě u českých bankovních zákazníků, kteří této značce důvěřují. Více než pět milionů klientů velmi zřetelně vypovídají o umístění a pozici České Spořitelny na českém bankovním trhu.

Snad každá bankovní instituce, a CSAS.cz není výjimkou, už dnes provozuje tzv. internetové bankovnictví (internet banka). U spořitelny se tento program nazývá Servis 24 (měl by fungovat 24 hodin denně, ale nefunguje vždy).

Další dotazy stávajících či potenciálních zákazníků směřují ke službě, nesoucí název CSAS Bonus program (bonusprogram České Spořitelny), což je forma odměňování zákazníků za transakce provedené přes platební karty. Za každou platbu kartou (také za dobití mobilního telefonu v bankomatu) se vám přičítají body, které lze v Bonus programu směnit za věcné a jiné ceny. Česká spořitelna - Servis 24 Internetbanking.

internetové, telefonní a gsm bankovnictví

Pokud vás zajímá charakteristika a popis produktu internetového, telefonního a gsm bankovnictví od České spořitelny s názvem Servis24, pak přejděte na web CSAS, kde si můžete tuto službu nejen důkladněji prostudovat, ale také objednat třeba ke stávajicímu běžnému účtu.

objednejte si službu přímého bankovnictví

SERVIS 24 Telebanking Vám slouží jako prostředek pro obsluhu Vašich účtů pomocí telefonu. SERVIS 24 GSM banking umožňuje obsluhu účtů prostřednictvím mobilního telefonu či zabezpečených SMS zpráv.
Více informací a objednávka Servis 24.

výhody internetbanking 24 české spořitelny

  • bezesporu mobilita, snadnĂ© a rychlĂ© ovládánĂ­ účtu
  • pĹ™es Servis 24 mĹŻĹľete provádÄ›t celou Ĺ™adu operacĂ­ a zmÄ›n na účtu, vÄŤetnÄ› objednávky produktĹŻ
  • mezi další podsluĹľby patří telefonnĂ­ a gsm bankovnictvĂ­

nevýhody internet bankovnictví CSAS

  • pomineme-li, Ĺľe chybu, vedoucĂ­ ke ztrátÄ› (odcizenĂ­) finanÄŤnĂ­ch prostĹ™edkĹŻ z účtu, zavinĂ­ vÄ›tšinou ÄŤlovÄ›k, je zde toto riziko samozĹ™ejmÄ› vĹľdy
  • je moĹľnĂ©, Ĺľe budete vĂ­ce utrácet - podobnĂ˝ syndrom jako u platebnĂ­ch karet :)
Letenky levně přes internet Cestujete často a zajímá vás nabídka levných letenek na internetu? Přes portál Letenku.com můžete rezervovat levné letenky online díky rezervačnímu systému společnosti Královna. Letenky do USA, Kanady, Číny, Francie, Anglie nebo kamkoli jinam.

© 2009 Banku.cz - vše o bankách, půjčkách a úvěrech v ČR